Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jsme rádi, že jste zavítali

na naše stránky.

 

 

 

 

 

Jestli vás něco zaujalo,

máte-li nějaké

dotazy, postřehy, nápady

nebo jakékoli komentáře,

napište to právě sem!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ty jooo

kubas,9. 3. 2009 18:17

Teda jak koukám tak to tu žije honem někdo něco pište jak dou prázdniny ??? u mě dobrý včera sem přijel z hor

Vzkazovník

Káťa,5. 3. 2009 10:27

Vzkazovník je určen jen pro členy TS, proto je přístupný pouze pod heslem. O heslo si řekněte mně, nebo Káče, která to heslo vymyslela;-);-) Můžem se tam domlouvat o něčem, co okolí slyšet nemusí:-D:-D

logo 2

Káťa,4. 3. 2009 21:27

To se mně zdá jako dobrej nápad s tim logem!!! Jukněte na vzkazovník:-):-) Bohužel jsem nemocná. Snad se z toho do prázdnin vylížu!!:-(

logo

Key Jey,4. 3. 2009 20:08

Co takle abysme uspořádaly takovou malou soutěž? Přes prazky skuste vymyslet nějaké tensingové logo našeho týmu kdyš uš máme tu kroniku tak at mame i logo me to přide jako fajn napad pak by sme 1vybraly co říkáte?

kronika

Bára,4. 3. 2009 19:09

Koupila jsem a začala jsem psát tu naší kroniku jak říkal Radim.Ta knížka stála 95 Kč...tak bych mooc prosila od každého 11,8 Kč :D:D....nebo jestli to zaplatíme z našeho fondíčku :D:D...to se pak domluvíme...každopádně pěkné JARKY !!!!!

:-)

Káťa,4. 3. 2009 17:38

Myslim, že zkouška se vydařila výborně:-)Ač jsme byli v menším počtu, tak to stačilo k tomu, abychom si parádně zazpívali;-);-)

PŘÍŠTÍ ZKOUŠKA JE ZRUŠENA!

Tak tam nikdo nestepujte, páč tam nikdo nebude:-D A všem marodům přeju brzký uzdravení;-)

Kátě

Lenka,4. 3. 2009 17:08

Pěkný :-) Tak a máme to spočítaný... ;-) Jinak jak bylo včera na zkoušce? Prej jste příští kvůli jarňákům zrušili. Tak se mějte fajn :-)

Čusík

Káťa,3. 3. 2009 22:22

Ahojda. Pro lepší přehled o návštěvnosti těchto stránek jsem sem vložila Toplist a ten nám bude ukazovat počet návštěvníků;-):-):-)Třeba nás sem chodí pozorovat hodně lidí:-D:-D:-D:-D

:-)

Káťa,2. 3. 2009 22:25

Tož uzavřeno;-):-):-)

Jojo

Lenka,2. 3. 2009 21:38

Jojo, Kubo, žádnou vinu nemáš a už vůbec ne tím, žes navrhnul písničku, to může každej a jakou chce. :-)

...............aa

Bára,2. 3. 2009 21:16

myslim , že tím že si navrhl písničku to není,...hlavně si nic neber za vinu!!...alespoň sme si to všici ujasnili...a fáákt mě to sváma baví bandoooooo

týýýýjo 2

kubas,2. 3. 2009 20:50

Já si myslím že ten zlatej střed jak řekla lenka se nám podařilo najít a myslím že bych se měl omluvit že se to tu vše děje asi kvůli mě protože sem navrhnul písničku jo a taky nevim jestli zítra přídu ale assi jo tak čawec a ještě jednou pardon :-)

Týýýýjo

Káťa,2. 3. 2009 20:09

Tak tady se to fakt hýří názorama:-D Svůj radši nepřipojuju, aby tady nebylo přenázorováno:-D:-DJinak by to chtělo na dotrénování rozdělených písní se sejít s kapelou a dotrénovat to s hudbou, protože ta těm našim rozdělaným písničkám dodá šmrnc a zachrání naše "drobné" nedostatky:-D;-);-);-) Jinak se mějte fajne a nezapomeňte: Hlavně nic ve zlýýým:D:D:D;-):-)Mějte se famfááárově;-)

reaakce

Key Jey,2. 3. 2009 19:53

sry me se aš na jednu taky líbej všechny a zas to neni takovej problem jen sem to chtěla připomenout aby se nekdo nemyslel že ůstupky děla jen ona a ja tu rozkazuju ne bo co aspon to tak vyznělo no ale to fakt nechci .takže diky za opřímnost aspon od lenkyprozatím a možná zitra přidu ještě neim každopadně to vyřešte

Ještě jednou :D

Lenka,2. 3. 2009 19:49

Jo, teď koukám že sem Kačka dala taky příspěvek... o druhu písniček který zpíváme a tak, bychom si zejtra mohli opravdu trošku popovídat, možná je nás víc, co v tom nemáme uplně jasno. Je logický, že je to pod křesťanským sdružením, takže když to řeknu tak jako divně přímo Kačce, tak nás asi budeš muset trošku tolerovat, ale to neznamená, že nemůžeš říkat svůj názor. ;-) Ale myslim si, že se nám pořád daří nacházet takovej zlatej střed, mezi písničkama vyloženě křesťanskejma a tak jako obecně. :D Nevim jak vám, ale mě se líběj písničky který zpíváme, snad uplně všechny. :D

sry

Key Jey,2. 3. 2009 19:46

také to rozhodně nemyslim ve zlim chci aby sme se zas udobřili

Spousta názorů

Lenka,2. 3. 2009 19:43

Ahojda lidičkové, koukám že to tady je taková názorovna. Tak připojim i svůj názor. To že máme teď nějaký písničky rozdělaný, je pravda. Ale jedna navíc by už nás nezabila. A taky ta písnička, co Kuba navrhoval, vypadá docela jednoduše. Můžem si ji třeba jen zkusit zazpívat a uidíme, za to nic nedáme. Je to trošku nepoměr, nejdřív to bylo tak nějak že jsme pořád zkoušeli ty samý písničky a musíte přiznat že to chvilkama někoho z nás nebavilo. No a teď zas máme prozměnu takovej písničekboom. :-) Tak už se snad na vás všechny těšim zejtra na zkoušce! Jo a když na to tak ještě koukám...písnička Ty jsi jako já se mě líbí. :-)

nehádej me se ale promluv me si

Key Jey,2. 3. 2009 19:43

Částečně s jířou souhlasim avšak si rovnou moh říst bára a káča a ne ty dvě 2)kdyš se vám písničky co navrhujem nelíbí máte to říct hned na zkoušce a ne tady aš.3)kdyš se vám nelíbí spívat je nemusíme s bárou se snažíme vymešlet noví věci kdyš se spoustalidí ani moc nezapojí a nebo jen házej divný obličeje tak fakt nevíme co si myslet .....a zadalší mě se taky nelíbí třeba nejaký písničky co spíváme ale beru to (já sem atejista a taky překousávám to že snad v každé naší písničce se vyskytuje slovo bůh nebo jemu podobné)myslim že tohle by sme si měli vijasnid hned ten den na skoušce co se to řeší PS:Je mi líto že sem to musela takle napsat ale tohle mě trápí uš fakt dlouho a kdyš není nikdo schopnej si o tom popovídat tak asi musim takle všem se omlouvám jesi se vás to o bohu dotklo ale kdyš se zamyslíte tedka vy tak je to pravda.Asi sem blbá a myla sem stim počítat kdyš to spadá pod imca .No asi si to musíme na skoušce pořádně jednou ujasnit jinak se to tu sesipe a tobych vážně nechtěla baví mě to sváma bando .

reakce na Jirku

Bára,2. 3. 2009 19:34

pokud vím tak jsme se nepochopili!!..My sme jenom vyslovili svůj názor..protože každý má na to právo,otázkou je jestli sme to mysleli v dobrym či ve zlim,což tady není poznat..a můžu tě ujistit že sme to nemysleli ve zlim a určitě to neměla být hádka!!A nemyslím si že když má někdo jinej názor než ostatní tak že netáhneme za jedno a že nejsme správný tým.Ale jde o to se domluvit...a když se vám písničky které jsme dohodili jako např: Ty jsi jako já..nelíbí..máte to říct rovnou na zkoušce!!!! My sme se snažili a vypadalo to že se vám ta písnička i líbí a nikdo se ktomu nijak nevyjádřil!!Tak promiň ale můžete to říct narovinu...díky
A kdyby to někdo nepochopil tak to myslim v dobrém!!!!!:D

Reakce

Jirka,2. 3. 2009 17:33

Ahoj Lidičky nevím co tu s vámi je,Hádáte se o tom kdo je naštavaný a kdo né či o tom jestli je někdo uražen či né. A co k tomu chci říct? Tak zaprvé každý máme možnost se jistě vyjádřit k dané písni ale uznejte že nemohou se dělat jen písně co se líbí dvoum a také zároveń ty dvě nemohou čeakt že zbytek bude mlšet. A pak bych rád připoměl že toto jsou veřejné stránky a tudiž nám nedělá dobrou reklamu když se tady bavíme tímto stylem a proto bych byl rád kdybi jsme si to vyříkaly na zkoušce mezi námi. A díle písní mme rozdělaných dost ale mám ten pocit že jedna na víc bi nás nezabila a co se týče jestli jo tak si myslím že to je na naší domluvě a na tom kdo se chce jak připravovat mimo zkoušky TS. A závěrem bych chtěl říct to že si myslím že když budeme mýt zájem tak můžem nabrat písniček dost a třeba je párkrít skusit a říct si tak tuhle si třeba necháme na dýl a tahle nám jde tak ji dopilujem a budem ji zpívat na koncertu.

Lidi vzchopme se a začněme zase naslouchat sami se be ve skupině i mimo ní, začněme zase kopat za jeden tým a nepoštvávejme se mezi zesenou a nadele to dělejme z radosti. A uvědom me si že i když není vždycky po našem že to může být fajn.
Vždyt pokud se nepokusíme vyjít mezi lidi ven a diskutovat a snažit se je pochopit jsme tu k ničemu a to přeci nechce. A pokud jste to do četli sž sem tak se nad tím prosím zamyslete.Jelikož ty články mě k tomu donutili a přitom píšu toto. Tož tedy zítra.